Osobowe

Osobowe

Opis ogłoszenia

Hyundai i30 N

Witaj w CarsVision - OUR Cars YOUR Vision! Oferujemy wynajem krótkoterminowy/długoterminowy świetnej zabawki - Hyundaia i30N Performance w wersji Fastback! Nasze samochody są zadbane i utrzymane w najlepszej możliwej kondycji. Siedziba wypożyczalni znajduje się w Kielcach - możliwy wynajem i transport na terenie całej Polski! CENNIK: 1-2 dni/ 399PLN 3-7 dni/ 339PLN 8-14 dni/ 299PLN 15-30 dni/ 229PLN WEEKEND/ 949PLN MIESIĄC/ 4999PLN Przy wynajmie krótkoterminowym nie pobieramy kaucji! Sprawdź naszego FB oraz INSTA! facebook.com/carsvision instagram.com/carsvision_official

Hyundai i30 N

399 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

949Cena za 3 dni
4999Cena za 30 dni

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sportowy
Marka:Hyundai
Model:i30 N
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Benzyna
Moc KM:275
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Kielce, Świętokrzyskie

Użytkownik

Maks
numer telefonu
adres e-mail
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu plików cookies możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych łatwiej Ci będzie znaleźć tego czego szukasz na naszym serwisie.