Okolicznościowe

Okolicznościowe

Opis ogłoszenia

BMW 520

Oferuję Śliczne białe BMW 520 z pięknym zadbanym kremowym środkiem wyposażone w delikatne czerwone podświetlenie wewnątrz. Wspaniały klimat dla wielkiej uroczystości. Moje BMW 520 jest komfortową limuzyną. Zapewnia wysoki komfort podróżowania. Precyzyjne zawieszenie pozwala cieszyc się płynnością jazdy. Przestronny środek zapewnia wygodę, a mocne wyciszenie izoluje pasażerów od ulicznego zgiełku. Dodatkowo BMW wyposażone jest w roletę szyb tylnich drzwi oraz tylnej szyby, które można wykorzystać w mocno słoneczne dni lub w celu większej imtymności. Elektryczne dociąganie drzwi pozwoli nadać dodatkowej subtelności dla podróżowania. Młoda Para może korzystać w samochodzie z klimatyzacji sterowanej w tyle, elektrycznych szyb czy rolet przeciwslonecznych. Cena standardowa to 400 złotych. Obszar usługi to województwo łódzkie ( ewentualnie dalsze wyjazdy). Oferta uwzględnia - Wynajem auta wraz z kierowcą stosownie ubranym do okazji. - Przyjazd do miejsca gdzie będzie dekorowane auto (opcjonalnie) - Przyjazd do Pana Młodego/Pani Młodej/ osoby wynajmującej - Przejazd do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego - Przejazd na miejsce zabawy - Przejazd na ewentualną sesję zdjęciową (po wcześniejszym umówieniu). Dekoracja samochodu na własnym zakresie lub standardowe przebranie w cenie. Kierowca może podstawić samochód w ustalone miejsce w celu przybrania. Dodatkowo oferuję możliwość wynajmu BUSA, który pomoże w dowozie lub zabraniu pakunków weselnych.

BMW 520

400 Cena

Okolicznościowe

Inne rodzaje płatności

400Cena za dzień

Dodatkowe informacje

Marka:BMW
Model:520
Kierowca:Tak

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Użytkownik

Marcin
numer telefonu
adres e-mail
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu plików cookies możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych łatwiej Ci będzie znaleźć tego czego szukasz na naszym serwisie.