Poradnik

Jak korzystać z platformy gluk.pl?

Wynajmując samochód, każdy chciałby czuć się komfortowo i bezpiecznie, dlatego w tym miejscu przedstawiamy najczęściej poruszane kwestie naszych Klientów, które w jasny i czytelny sposób wyjaśniają wiele zagadnień.

Nasza strona jest intuicyjna i z pewnością każdy z Użytkowników poradzi sobie z nią doskonale. Dla tych jednak, którzy chcą krok po kroku przeanalizować swoje działania, przygotowaliśmy treściwy i przejrzysty poradnik, w którym z pewnością znajdą się odpowiedzi na nurtujące pytania.


gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu plików cookies możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych łatwiej Ci będzie znaleźć tego czego szukasz na naszym serwisie.